З однієї станції в протилежних напрямах одночасно вирушили два поїзди. Один із них рухався зі

швидкістю 62,1 км/год, а другий - 60,4 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,6 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Загаева Даша.

Ответ:

196км

Пошаговое объяснение:

62,1*1,6=99,36

60,4*1,6=96,64

99,36+96,64=196км

постав кращу відповідь будь ласка

Отвечает Репников Андрей.

Ответ:↓↓↓

1) 62,1 + 60,4=122.5(км/год)-швидкість віддалення;

2)122.5•1,6=196(км)-відстань між ними через 1,6 години після початку руху

Надеюсь помогла

Буду благодарна если отметите моё решение как лучшее