Знайди суму, доданками якоі є числа: обернене та протилежне числу 1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарьков Никита.
1,6 = 16/10       10/16 = 5/8 - обратное число
1,6 = -16/10 = - 8/5 - противоположное число
--------------------------------------------------------------------------------------
5/8 + (-8/5) = 5/8 - 8/5 = 25/40 - 64/40 = - 39/40
Вiдповiдь: (-39/40) - сумма слагаемых.