Перетворить звичайну дріб у десяткову: 1) 9/25; 2) 5/8; 3) 123/80 № 2 Перетворіть звичайні дроби

у десяткові та знайдіть значення виразу: 1) 4, 62 + 3 11/20; 2) 7/8 - 0, 586; 3) 8 5/16 - 5, 49 № 3 Знайдіть десяткове наближення до сотих дробу: 1) 3/16; 2) 15/19; 3) 2 3/7 срочнооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!⊥⊕⊕⊕⊕⊕∈∈∈⇒ωω↑↓↓∵∵∵∴∴∴∴⊄

Ответы на вопрос

Отвечает Найденов Александр.

Ответ:

9/25=0,36

5/8=0,625

123/80=1,5375

N°1)4,62+3,55=8,17

2)0,875-0,586=0,289

3)8,3125-5,49=2,8225

1)0,2

2)0,8

3)2,4