у коробці лежало 5 зелений, 7 жовтих в 3 червоні кульки. Яка ймовірно того що навмання витягнута з

коробки кулька буде не зеленого кольору​

Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Ответ:

2/3

Пошаговое объяснение:

Ймовірність того, що буде зелена 5/15=1/3

Ймовірність того, що буде жовта 7/15

Ймовірнсть того, що буде червона 3/15=1/5

Ймовірнсть того що буде не зелена, це сума ймовірностей двох інших варіантів, тобто 7/15+3/15=10/15=2/3