Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки 0,2 • ( 1,5х - 4 ) - 6 • ( 10х - 3 ).​


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Ответ:   -59,7х  + 17,2.

Пошаговое объяснение:

0,2 • ( 1,5х - 4 ) - 6 • ( 10х - 3 )=0,3х - 0,8 - 60х +18=0,3х-60х-0,8+18=

= -59,7х  + 17,2.