першого дня зібрали976.4 кг помідорів .другого на 179.8 кг більше .третього на 279.кг менше ніж

першого і другого разом .скільки всьго кг помідорів зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдуль Никита.

Ответ:

3 986,2(кг)

Пошаговое объяснение:

1)976,4+179,8=1156,2(кг)- второй день

2)976.4+1156,2=2 132,6(кг)- первый+второй

3)2 132,6-279=1 853,6(кг)- третий день

4)2 132,6+1 853,6=3 986,2(кг)- первый+второй+третий

Отвечает Хайруллин Ильнур.

Ответ:

1)976,4+179,8=1156,2-зібрали 2 дня

2)976,4+1156,2=2132,6-зібрали 1 і 2 дня разом

3)2132,6-279=1853,6-зібрали 3 дня

4)976,4+1156,2+1853,6=4962,6.

Відповідь: 4962,6 кг помідорів всього зібрали за 3 дні.