Зделайте пожалуйста математику 5 клас задачу вот Першого дня було зібрано 975,4 кг помідорів,

другого – на 179,8 кг більше, ніж першого, а третього на 279 кг менше, ніж першого і другого дня разом. Скільки помідорів зібрали разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Коноплёв Август.

Ответ:

3982,2 кг

Пошаговое объяснение:

975,4+179,8=1155,2 (кг) другого дня

(975,4+1155,2)-279=2130,6-279=1851,6 (кг) третього дня

2130,6+1851,6=3982,2 (кг) разом