Дам 50 балов за задачу Першого дня було зібрано 975,4 кг помідорів, другого - на 179,8 кг більше

, ніж першого, а третього на 279 кг менше, ніж першого і другого дня разом. Скільки помідорів зібрали разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
2 день:975,4+179,8=1155,2

3 день:(975.4+1155.2)-279= 1851.6

всего:1851,6 +1155,2+975,4=3982,2 кг
Отвечает Ахремчик Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение: