Швейна фабрика "Надія" напередодні 1 вересня оголосила акційну 5%-ну знижку на шкільну форму. Сім'я

Сидорчуків вирішила скористатися такою привабливою пропозицією і придбала у фірмовому магазині цієї фабрики два комплекти шкільної форми. Загальна вартість придбаного товару зі знижкою становить 570 грн. Знайдіть вартість цього товару БЕЗ знижки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

Узнаем сколько стоит один комплект со скидкой

570/2=285

Узнаем сколько % составляет товар со скидкой

100%-5%=95%

Узнаем сколько стоит товар без скидки

285/95*100=300

Узнаем сколько стоят два товара

300+300=600