Сергій мав (25y + 10) гривень. Він купив 2 морозива, за які заплатив 2у гривень, і тістечко, що у

два рази дорожче, ніж 2 морозива. Скількигрошей у нього залишилося? ПЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.

Ответ:

(19у+10) грн

Пошаговое объяснение:

Морозиво - 2у грн

тістечко - (2×2у)=4у грн

всього заплатив : (2у+4у)=6у

залишилось: (25у+10-6у)=(19у+10)