Іванко мав (10z - 14) грн. Він купив 2 склянки соку, за який заплатив 2z грн, і тістечко, що в

три рази дорожче за 2 склянки соку. Скільки грошей у нього залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобров Тимофей.

Відповідь:

2z - 14

Покрокове пояснення:

Якщо він заплатив 2z грн за 2 склянки соку, то за тістечко він заплатив 3*(2z) = 6z грн. Отже, в нього залишилося (10z - 14) - 2z - 6z = 10z - 2z - 6z - 14 = 2z - 14 (грн)