фермер купив товари. Першому продавцеві він віддав половину своїх грошей і ще 10 грн; другому

заплатив половину тих грошей, що залишилися, та ще 20 грн і, нарешті, третьому заплатив половину залишку та ще 10 грн. Після цього грошей у фермера не залишилося. Скільки гривень у нього було спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Климентьева Полина.

Відповідь:

1) 10+10=20

2) 20+20=40

3) 40+10=50

4) 50+40=90

5) 90+90=180