Якщо ціну товару збільшили з 120 до 168 на скільуитвідсотків вона збільшилась! Допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Вика.

Ответ:

Ціна збільшилась на 40%

Пошаговое объяснение:

1) 168 - 120 = 48 (грн)

2) 120 грн - 100%

    48 грн -  х %

     х = (48 · 100) : 120 = 40 %