Перегони на вітрильниках називають регатою. У регаті брали участь 6 вітрильників із Миколаєва, а

вітрильників з Одеси на 5 більше, ніж з Миколаєва. Вітрильників з Ізмаїла-на 3 менше,ніж з Одеси. Скільки всього вітрильників брало участь у регаті?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6+5= 11 вітрильників з Одеси

11-3=8 вітрильників з Ізмаїла

6+11+8=25всього вітрильників брало участь у регаті