12. У парусній регаті брало 5 баллов участь 86 чоловік, на одно-та двопарусних яхтах.Екіпаж

однопарусної яхтискладається із 5 членів,екіпаж двопарусної яхти - 3семи членів. Якому числу іззапропонованих моглодорівнювати числооднопарусНИХ яхт, що взялиучасть у регаті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Эльмовский Дмитрий.

Ответ:13*5 =65 (человек однопарусной яхты)

7*3 =21 (человек двухпарусной яхты)

65+21 = 86 всего

ответ 13 человек

Пошаговое объяснение: