1272. Виконай дії, обираючи зручний порядок обчислення: 1) 0,673 + (1,53 + 1,327);2) 8,449 +

3,794 + 1,206;3) 15,2 + 3,71 + 7,8 + 4,29.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

1) 0,673 + (1,53 + 1,327) = (0,673 + 1,327) + 1,53 = 2,00 + 1,53 = 3,53;

2) 8,449 + 3,794,+ 1,206 = (3,794 + 1,206) + 8,449 = 5,00 + 8,449 = 13,449;

3) 15,2 + 3,71 + 7,8 + 4,29 = (15,2 + 7,8) + (3,71 + 4,29) = 23,00 + 8,00 = 31,00