Виконайте дії обираючи зручний порядок обчислення 1)-6,47-8,32+6,47+7,32; 2)14-8-6+9-16;


Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

1) -1;  2) -7

Пошаговое объяснение:

6,47-6,47+7,32-8,32=-1

14+9-16-6-8= -7

Отвечает Рыбаков Лёха.

Ответ:

1)-1

2)9

Пошаговое объяснение:

1)-6,47 і 6,47 ми одразу взаємно знищуємо,адже вони протилежні і в результаті дадуть 0. в нас залишаються числа -8,32 і 7,32. отже -8,32+7,32=-1

2)спочатку 14-8-6=2,потім 9-16=7(якщо поміняти місцями),2+7=9