1238. Іван запланував на канікули 90 добрих справ. Пер- 7 шого дня він зробив запланованої

кількості, 45 На скільки більше добрих справ 8 45 — а другого зробив Іван другого дня, ніж першого? Розв'яжи двома способами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Ответ: За перший день Іван мав заплановано 90 добрих справ, а зробив він лише 45, тому залишилося ще 90 - 45 = 45 добрих справ. Іван зробив ці 45 добрих справ у наступний день, тобто другого дня він зробив 45 добрих справ.

Перший спосіб:

Щоб знайти на скільки більше добрих справ зробив Іван другого дня, ніж першого, потрібно відняти кількість добрих справ, яку він зробив за перший день, від кількості добрих справ, яку він зробив за другий день: 45 - 0 = 45. Отже, Іван зробив на 45 добрих справ більше другого дня, ніж першого.

Другий спосіб:

Можна також знайти відсоток зміни кількості добрих справ, яку зробив Іван, за день: (45 - 0) / 0 * 100% = 100%. Отже, кількість добрих справ, яку зробив Іван другого дня, є на 100% більшою за кількість добрих справ, яку він зробив першого дня, тобто на 45 добрих справ більше.

Пошаговое объяснение: