J) ч, ЈА 1272. Виконай дії, обираючи зручний порядок обчислення:1) 0,673 + (1,53 + 1,327);2)

8,449 + 3,794 + 1,206;3) 15,2 + 3,71 + 7,8 + 4,29.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамонова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(0,673+1,327)+1,53=2+1,53=3,53

8,449+(3,794+1,206)=8,449+5=13,449

(15,2+7,8)+(3,71+4,29)=23+8=31