виконай додавання , обираючи зручний порядок обчислення, 372+(246+229). 372+228+173+272.

(5423+10268)+(4577+3732)

Ответы на вопрос

Отвечает Запоточна Дарья.

Ответ:

372+(246+229)=847

372+228+173+272=1045

(5423+10268)+(4577+3732)=24000

Отвечает Маньковский Ярослав.

Ответ:372+(246+229)=847372+228+173+272=1045(5423+10268)+(4577+3732)=2400

Пошаговое объяснение: