Чи зменшится число -51 якщо до нього додати:-51 ; 51 ; -100 ; 0,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Виктория.

Ответ:

1)да

2)нет

3)да

4)нет

Пошаговое объяснение:

1)-51-51=-102

да

2)-51+51=0

нет

3)-51-100=-151

да

4)-51+0.2=-50.8

нет