Яка кількість речовини чадного газу СО об'ємом 224 л (н.у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO) = 224 л

Найти:

n(CO) - ?

Vm = 22,4 л/моль

n(CO) = V(CO) / Vm = 224/22,4 = 10 моль