Катет прямокутного трикутника дорівнює 60 см, а гіпотенуза дорівнює 100 см. Обчисли довжину

другого катета.Помогите пж!!1

Ответы на вопрос

Отвечает Скульский Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b=√(c^2-a^2)=√(100^2-60^2)=√(10000-3600)=√6400=80 см