Катет прямокутного трикутника дорівнює 7см ,а гіпотенуза дорівнює 25 см.Обчисли довжину другого

катета.

Ответы на вопрос

Отвечает Акатаев Назар.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

25^{2}-7^{2}=625-49=576\\\sqrt{576}=24