1. Велосипедистка за першу годину проїхала 32 % за- планованого маршруту, за другу35 %, а за

тре-ТЮ решту 16,5 км. Скільки кілометрів велосипе-дистка проїхала за першу годину і скільки за другу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Автономов Кирилл.

Ответ:

32+35=67 100-67=33 33÷16.5=2 2×67=134 134+16.5=150.5

Пошаговое объяснение:

кажется так но не точно