Радіус кола дорівнює 1 ціла 1/3 м. Знайдіть його довжину в сантиметрах (вважається, що П =3)


Ответы на вопрос

Отвечает Smelova Arina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола С= 2пR= 2*3 *1 1/3= 6*4/3=8 м= 800 см