у парку ростуте 72дерева з них 3\8 становить каштани. Скільки каштанів росте в парку? а)27 б)24

в)32 г)21​

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

Нехай 1/8 будет х. Тоді 3х+5х, що за умовою задачи дорівнює 72 дерева.

Маємо рівняння: 3х+5х=72

8х=72

х=9, отже 1/8=9 дерев

2) 3/8*9=27