В парку росте 40 берізок. Кількість каштанів в цьому парку складає 45 % кількості берiз, або 6/11

кількості дубів. Скільки каштанів і скільки дубів росте у парку?18; 2218; 22180; 22180; 220​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.

40·45% = 40·45:100 = 1800:100 = 18 каштанов

18:6/11 = 18:6·11 = 3·11 = 33 дуба.

Проверьте условия и варианты ответов - ни один вариант не подходит.