Обчисліть площу круга, якщо його радіус дорівнює 2,5 дм. ( = 3,14).​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга :S=пR^2= 3,14*2,5^2= 19,625 дм2