Площа квадрата дорівнює 36 см (квадратних) Якою стане площа квадрата ,якщо кожну з його сторін 1.

Збільшити в 10 разів 2. Зменшити у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Виктория.

Ответ:

1) 3600 2) 9

Пошаговое объяснение:

У квадрата всі сторони рівні. S=a*b (у квадрата a=b). Яке число множиться само на себе, щоб вийшло 36? Правильно, 6.

1). 6*10=60. 60*60= 3600 (см квадратних).

2). 6/2=3. 3*3=9 (см квадратних)