Довжина прямокутного паралелепіпеда 18см, ширина в 3рази менша від довжини і на 17см менша від

висоти. Знайти об'єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18 :3= 6 см ширина

6+17= 23 см висота

Об* єм дорівнює: V=a*b*c=18*6*23=2484 см3

Отвечает Каргинова Елизавета.

Ответ:

2484 см

Пошаговое объяснение:

1) 18 : 3 = 6 (см) - ширина

2) 6 + 17 = 23 (см) - высота

3) V = h * w * l = 23 * 6 * 18 = 138 * 18 = 2484