довжина прямокутного паралелепіпеда 15 см, ширина в 3 рази менша від довжини і на 17 см менша від

висоти. Знайти об'єм паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Чикулаев Кирилл.

Ответ:

28 :4= 7 см ширина

7+2 = 9 см висота

Об'єм прямокутного паралелепіпеда:

V=a*b*c= 28*7*9=1764 см3

Пошаговое объяснение: