4. Знайти 18 % від 340 г; знайти число, якшо 65 % його становлять 26 км.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гафаров Александр.

Ответ:

340 - 100%

x - 18%

x = \frac{340 * 18}{100} = 61,2

26 - 65%

x - 100%

x = \frac{26* 100}{65} = 40

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ким Слава.

1. а)° У 500 г розчину міститься 16 г солі. Знайти відсоток вмісту солі в цьому розчині.б)* У січні було витрачено 4 ,8 т вугіл­ля , а в лютому — 5 ,52 т. На скільки відсотків зросли витрати вугілля в лю­тому в порівнянні із січнем ? в )** Вартість товару 80 грн. Спочатку її підвищили на 10 %, а потім змен­шили на 20 % . Якою стала вартість товару?2. а)° Знайти 18 % від 340 г; знайти число, якщо 65 % його становлять 26 км.б)* Під час сушіння яблука втрачають 84 % своєї маси. Скільки сушених яб­лук отримаємо з 500 кг свіжих? в )** За перший день засіяли 35 % ді­лянки, за другий день — 60 % того, що засіяли в перший, а в третій — решту 1,32 га. Яка площа всієї ділянки?