Дұрыс жауап саны: 2 10 4/5 сағат 10 сағат 32 минут 11 сағат 24 минут 10 сағат 48 минут 11 сағат

15 минут 12 сағат 45 минут

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 4/5 ч = 10 ч + (4·60)/5 мин = 10 ч + 4·12 мин=10ч 48 мин