Знайдіть бічну сторону рівнобедриного трикутниика основа якого 16 см а висота 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бравиков Эдуард.

Ответ:   17см

Пошаговое объяснение:

oскільки висота є і бісектрисою і медіаною , то

   за Т° Піфагора √15²+8² = √225+64 = 17 (см)