HapusODY 743. у січні робітник одержав зарплату 1800 грн, ав лютому— на 8 % більше, ніж у січні.

Зарплата люто-го становила 90 % від зарплати березня. Скільки грошейодержав робітник за ці три місяці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Закотнова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Январь - 1800

Февраль - 1800 + (1800 * 0,08)

1) 1800 + (1800 * 0,08) = 1800 + 144 = 1944 (грив) - получил в феврале

2) 10/90 = х/1944

х = 10*1944 /90

х = 19440/90

х = 216

1944 + 216 = 2160 (грив) - получил в марте

3) 1800 + 1944 + 2160 = 5904 (грив) - получил за 3 месяца