2. У музей зайшло 16 відвідувачів: 5 жінок, з чоловіки, а реш- та - діти. Скільки дітей зайшло в

музей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Летов Максим.

Ответ:

1)1÷16=1/16

2)1÷5=1/5

3)1/16+1/5=5/80+16/80=21/80

4)1÷21/80=1×80/21=3 17/21