задача у електропоїзд метро зайшло 30 жінок дітей на 20 менше ніж жінок а чоловіків стільки стільки

жінок і дітей разом скільки всього зайшло пасажирів

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Мария.
30-20=10-детей
30+10=40-чоловiкiв
40+40=80-всего