Срочноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо Розв'язати задачу: Першого дня на виставці побувало

475 відвідувачів, другого - на 47 відвідувачів більше, ніж першого, а третього - на 326 відвідувачів менше, ніж першого та другого дня разом. Скільки відвідувачів побувало на виставці за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Лемешев Александр.

Пошаговое объяснение:

475+47= 522(2день)

522-326=196(3 день)

475+522+196=1193 (за 3 дні)