задача!Виконайте.За три дні виставку відвідало 475 чоловіки.За перший день відвідало на 47 більше

ніж за другий ,а за третій на 59 більше ніж за другий.Скільки відвідувачів побувало на виставці кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

170;  123;  182 відвідувачі.

Пошаговое объяснение:

Нехай другого дня виставку відвідало х людей, тоді першого дня х+47, третього х+59 людей.

х+х+47+х+59=475

3х=369;  х=123.

Другий день 123 відвідувачі, перший день 123+47=170,  третій день 123+59=182 відвідувачі.