Довжина прямокутника дорівнює 9 см, що становить 3/8 його периметра. Знайдіть площу прямокутника

ПОМОГИТЕЕЕ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

Ответ:

27

Пошаговое объяснение:

9 ÷ 3 * 8 = 24 = Периметр

12 - 9 = 3 = Вторая сторона

3 * 9 Площадь

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Ответ:24

Пошаговое объяснение:

9+9=6/8 2/8=18:3 2/8=6