Розв'яжи задачу методом зрівнювання За три дні коваль виготовив 590 підків.Першого дня він

виготовив на 20 підків більше,ніж другого,а другого дня на 15 підків більше ніж третьего.Скільки підків виготовляв коваль кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смаль Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3тий день - х подков

2ой день  (х+15) подков

1ый день (х+15+20) подков

х + (х+15) + (х+15+20) = 590

3х + 50 = 590

3х = 540

х = 180

ответ

1ый день (х+15+20) = (180+15+20) = 215 подков

2ой день (х+15) = (180+15) = 195 подков

3ий день х = 180 подков