за три дні коваль виготовив 590 підків.Першого дня він виготовив на 20 підків більше,ніж другого,а

другого дня на 15 підків більше ніж третьего.Скільки підків виготовляв коваль кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Sognonova Irina.

Ответ:

3 дня виготовив 180 підків

2 дня 195 підків, 215 підків першого дня

Пошаговое объяснение:

3 дня х

2 дня х+15 підків

1 дня х+15+20 підків

1) х+х+15+х+15+20=590

3x+50=590

3х=590-50

х=540:3

х=180 підків третього дня

2) 180+15= 195 підків другого дня

3) 195+20=215 підків першого дня