798. Екі санның қосындысы 348-ге тең. Бірінші санның 80%-і екінші саннан 6-ға кем. Бірінші санды

табыңдар.10.Пж помогите дам 40 баллов. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

0,8х+6=348-х

1,8х=348-6=342

Х=342÷1,8=190