Бірінші саннан екінші сан 3-ке артық.Бірінші санның 4-ке бөлінісі,екінші санның 5-ке бөліндісіне

тең.Бірінші санды табыңдар.Көмектесіндерши дәл қазір керек!

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

1-ші сан х,2-ші сан 3х
х÷4=3×÷5
х-3х=5×4
-2х=20
х=20÷(-2)
х=-10
1-ші сан -10 2-ші сан 3×(-10)=-30