798. Екі санның қосындысы 348-ге тең. Бірінші санның 80%-і екінші саннан 6-ға кем. Бірінші санды

табыңдар.ан13​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

798-348=450

450÷20=22

22-6=16 дурыс емес шигар