Радіус кола 5 см. Знайдіть діаметр цього кола, довжину кола та площу круга. ПОМОГИТЕ ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркелова Дарья.

Ответ:

d=10см   2)C=31.4см       3) S=78.5см

Пошаговое объяснение:

d=2R=2*5=10см

C = 2 π ⋅ R=2*3.14*5=31.4см

S = π * R²=3.14*5²=3.14*25=78.5см