Помогите пожалуйста решить! Число 54 записано увигляді суми трьох додатних доданків. Відомо, що

перший доданок у дварази більший від другого. Знайти ці доданки, знаючи, що їх добуток є найбільшим

Ответы на вопрос

Отвечает Хараб Ярослав.

Ответ:

Эти числа 12;24;18

Пошаговое объяснение:

обозначим первое Х,второе 2Х ,а третье 54-3х

произведение равно

У= х*2х*(54-3х)=108Х²-6Х³

У'=216Х-18Х²=18Х(12-Х)

х=12 (при х=0 не подходит.произведение минимальное)

Первое число равно 12,второе равно 24,третье равно 54-12-24=18

12;24;18