Сума трьох доданків дорівнює 53 891. На скільки перший доданок більший чи менший від другого, якщо

третій доданок дорівнює 11 789, а другий- більший за третій на 10 955? Даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Балдин Олег.

Ответ: второе слагаемое больше первого на 3 386

Пошаговое объяснение:

Если третье слагаемое равно 11 789, а второе больше него на 10 955, то второе слагаемое будет равно

11 789 + 10 955 = 22 744

Тогда первое слагаемое будет равно

53 891 - (11 789 + 22 744) = 19 358

Значит, второе слагаемое больше первого на 22 744 - 19 358 = 3 386

Відповідь: второе слагаемое больше первого на 3 296

Покрокове пояснення:

Якщо третій доданок дорівнює 11 789, а друге більше нього на 10 955, то другий доданок дорівнюватиме

11 789 + 10 955 = 22 744

Тоді перший доданок дорівнюватиме

53 891 - (11 789 + 22 744) = 19 358

Значить, другий доданок більше першого на 22 744 - 19 358 = 3 386

Отвечает Аксеневич Влада.

Ответ:

на 3386 перший доданок менший від другого

Пошаговое объяснение:

53891-11789=42102   сума перших двох доданків ;          11789+10955=22744 -другий доданок :   42102-22744=19358 -перший доданок;    22744-19358=3386