Вкладник поклав до банку "Південний" 2000 грн.Через рік його вклад становив 2280 грн. Визначте під

який відсоток вкладник поклав гроші.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.

Ответ:

деньги положили под 14%

Пошаговое объяснение:

2000грн-100%

2280 грн- Х%

Х=2280*100:2000=114 %

114-100=14%  процент по вкладу

Отвечает Киося Наташа.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

2000:100=20 грн = 1 процент суммы

2280:20=114 вычитаем 100 = 14 процентов